powieść kryminalna

Długa proza: fragmenty powieści, długie opowiadania i inne teksty dużej objętości. Mile widziane wszelkie możliwe gatunki literackie i teksty, które nie mieszczą się w dziale Miniatury i drabble. Prosimy o odpowiednie tagowanie tekstów!
Regulamin forum
W tym dziale należy publikować opowiadania, powieści oraz inne długie formy prozatorskie. Utwory krótkie (drabble, miniatury, krótkie opowiadania) publikujemy w dziale "Miniatury i drabble". 

Przydatne definicje 

drabble – krótka forma literacka licząca dokładnie sto słów 

miniatura literacka (short story) – krótki utwór składający się z mniej niż 7 500 znaków 

opowiadanie – krótki utwór epicki o prostej akcji, niewielkich rozmiarach, najczęściej jednowątkowej fabule, pisany prozą 

powieść – długi utwór narracyjny opisujący rozbudowany ciąg zdarzeń 

Jeżeli twój tekst jest dłuższy niż objętość dopuszczalna przez skrypt, należy go podzielić na części. Każda część musi znaleźć się w osobnym temacie i nie przekraczać ww. objętości. 

Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. Dodatkowo, dla tekstów wieloczęściowych, w tytule należy podać numer części, na przykład "Tytuł - część 1". W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".  

Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu. Listę tagów oraz ich podział można znaleźć na podstronie. Dla publikacji wieloczęściowych funkcjonuje dodatkowy tag tekst wieloczęściowy, a dla fanfiction fandomowe (np. fanfiction-harry-potter).

Autor tematu
boitus
kosa
kosa
Zobacz teksty użytkownika:

powieść kryminalna

Post#1 » 7 paź 2020, o 13:30

usunięte przez autora

Tagi:

verbena
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Topielica. Antypowieść kryminalna. 1

Post#2 » 7 paź 2020, o 13:48

W pierwszej części mamy zapowiedź czegoś bardziej ostrego, choć na razie nie wiadomo za co to. 

W drugiej natomiast... całkiem szeroko się uśmiechnęłam :) Szybka dziewczyna ;) 

Nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji, kiedy dzień wcześniej rozmawiał

Nie byłoby lepiej "obrotu sprawy"? Sytuacja też niby dobra, ale jakoś wybija z rytmu, kiedy umysł podpowiada "sprawy". 

Pozdrawiam :)

Autor tematu
boitus
kosa
kosa

Post#3 » 7 paź 2020, o 13:51

usunięte przez autora

Ui
rapier
rapier

Post#4 » 7 paź 2020, o 23:38

Że też mnie takie przygody omijają :). Zaczyna się ciekawie i obiecująco. Czekam dalszego ciągu i pozdrawiam.
Lenistwo jest moją cnotą.

Autor tematu
boitus
kosa
kosa

Post#5 » 7 paź 2020, o 23:51

usunięte przez autora

Awatar użytkownika

Chinina
kozik
kozik

Post#6 » 16 paź 2020, o 11:21

Dobrze, całkiem poprawnie warsztatowo, interesująco, obiecująco. I mało. Szkoda, że nie opublikowałeś od razu całego rozdziału. Czuję niedosyt. 

Następnym razem poproszę o całość.

Awatar użytkownika

Troxx
Podo-ficer
Podo-ficer

Post#7 » 16 paź 2020, o 12:06

Usunięte? Dlaczego..
Cam – "Troxx, ty miłośniku piórek" :piorko: :piorko: 

Inter - " Oj, mam łaskotki" :piorko: :piorko:

Awatar użytkownika

Chinina
kozik
kozik

powieść kryminalna

Post#8 » 16 paź 2020, o 14:08

Mam nadzieję, że tylko po to, żeby wkleić cały rozdział. Inaczej byłoby to dla mnie dosyć niezrozumiałe posunięcie.

Awatar użytkownika

Briala
Ten zły mod od banowania ludzi
Ten zły mod od banowania ludzi

powieść kryminalna

Post#9 » 16 paź 2020, o 14:33

Boitus z niewiadomych przyczyn zaczęła kasować większość swoich postów - na tyle niewiadomych, że mimo naszych pytań nie odpowiedziała dlaczego. Trudno nam to jakoś skomentować w takim razie. Natomiast Boitus straciła możliwość edycji postów, ponieważ nie ma naszej zgody na to, żeby forum było w ten sposób "dziurawione". Pisać przez miesiąc posty, a potem je usuwać i powtarzać to raz za razem? To nie fair wobec Was wszystkich. Jeśli komuś wpadnie do głowy podobny pomysł - mamy możliwość odebrania edycji postów pojedynczym użytkownikom. Nie robimy tego ze złośliwości, ale sami widzicie, jak wyglądają takie tematy. Prosimy o to, żeby zastanowić się, czy warto kliknąć przycisk "wyślij". Słowa mają swoje konsekwencje. Również w sieci.

Wróć do „Opowiadania i fragmenty powieści”