Spotkania pisarzy amatorów w Warszawie i okolicach.

Informacje o zaprzyjaźnionych stronach i wszelkie aktualności ich dotyczące. Chętnych do współpracy zachęcamy do kontaktu.

Autor tematu
Cztery
scyzoryk
scyzoryk
Zobacz teksty użytkownika:

Post#1 » 9 sty 2021, o 00:43

Cześć.  

Jestem tu nowy ale za to bardzo zmotywowany :) 

Szukam pisarzy amatorów, którzy chcieliby spotykać się w celu omawiania, czytania i oceniania swoich tekstów/projektów/problemów dotyczących pisania. Nie mam wielkich oczekiwań, myślę że stworzenie takiego grona mogłoby pomóc każdemu początkującemu a może nawet zaawansowanemu pisarzowi w poszukiwaniu motywacji, wsparcia czy warsztatu.  

Sam podejmuje się zorganizowania takiego spotkania: znalezienie i rezerwacja miejsca, organizacja w czasie a nawet podwózka na spotkanie (nie jestem Warszawiakiem i rozumiem że nie każdy zna/żyje w Warszawie :D

Zapraszam do rozwinięcia tematu.  

Pozdrawiam z Warszawy

Awatar użytkownika

D.M.
miecz
miecz

Post#2 » 9 sty 2021, o 12:57

Czy nie uważasz, że samo to forum może zastępować takie spotkania? Wtedy nie byłoby konieczności zajmować się skomplikowanym zorganizowaniem. :-)

szczepantrzeszcz
Szczepan I Złotousty
Szczepan I Złotousty

Post#3 » 9 sty 2021, o 13:10

Forum, podobnie jak inne fora tego typu, pełni rolę, jak wyżej. Spotkań w pandemii czas lepiej nie organizować. Ważna jest wymiana myśli.

verbena
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#4 » 10 sty 2021, o 01:00

Dokładnie to, co chciałbyś osiągnąć na spotkaniach, robimy na tym forum. Proponuję włączyć się więc w pisanie, czytanie i komentowanie. 

Co do organizacji spotkań, warto przypomnieć sobie, że mamy pandemię. Zdrowy rozsądek podpowiada, że nie jest to dobry pomysł.

Wróć do „Współpraca”