MDS: Miłosne Rewolucje

Informacje o zaprzyjaźnionych stronach i wszelkie aktualności ich dotyczące. Chętnych do współpracy zachęcamy do kontaktu.

Autor tematu
Grupa_Ailes
scyzoryk
scyzoryk
Posty: 3
Zobacz teksty użytkownika:

MDS: Miłosne Rewolucje

Post#1 » 28 maja 2018, o 01:23

Co może łączyć hakerkę, parę szpiegów, zombie, seryjnego mordercę, czarownicę i boksera? 

By poznać odpowiedź na to pytanie, wyruszcie z nami w podróż po meandrach romansu w opowiadaniach zawartych w antologii grupy Ailes „MDS: Miłosne Rewolucje”. Będziecie w niej mogli znaleźć opowiadania łączące w sobie elementy romansu i erotyki, ale również sensacji, kryminału i fantastyki. Wszystkie teksty wiąże zaś tajemniczy skrót „MDS”, którego rozwinięcie odkryjecie sami na stronach antologii. Znalazły się w niej opowiadania Magdaleny Rewers, Ewy Pirce, Anny Tuziak i wielu innych ciekawych autorów. Patronat nad antologią objęło wielu znanych pisarzy, jak na przykład Krystyna Mirek, Alek Rogoziński, Olga Rudnicka, Agnieszka Lingas–Łoniewska, Joanna Opiat–Bojarska, Marta Obuch czy Adrian Bednarek. 

Jak zwykle, dochód z antologii zostanie przeznaczony na cele charytatywne – tym razem na Fundację Hospicjum dla kotów bezdomnych. Zachęcamy więc do kupna antologii – jeśli nie dla wspierania nieznanych, utalentowanych twórców, to choćby by wspomóc bezdomne zwierzaki. 

Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://ailes.esy.es/MDS-Mi%C5%82osne-Rewolucje/ 

Obrazek


Wróć do „Współpraca”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość