SEKS NA RZESZOWSZCZYŹNIE

Wszelkie niedługie formy prozatorskie. Drabble, miniatury literackie i szorty ze wszystkich możliwych gatunków, również proza poetycka. Prosimy o odpowiednie tagowanie tekstów, zgodnie z jego gatunkiem i formą.
Regulamin forum
W tym dziale należy publikować wyłącznie miniatury, drabble i krótkie opowiadania. 

Przydatne definicje 

drabble: krótka forma literacka licząca dokładnie sto słów 

miniatura literacka (short story): krótki utwór składający się z mniej niż 7 500 znaków 

opowiadanie – krótki utwór epicki o prostej akcji, niewielkich rozmiarach, najczęściej jednowątkowej fabule, pisany prozą 

Teksty dłuższe (fragmenty powieści, długie opowiadania) należy publikować w dziale "Opowiadania i fragmenty powieści".  

Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".  

Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu.

Awatar użytkownika

Cam
Ukryta Opcja Imperialna
Zobacz teksty użytkownika:

SEKS NA RZESZOWSZCZYŹNIE

Post#16 » 22 lis 2020, o 11:51

Nie rozumiem, co to ma do tekstu wyżej. Fajnie, że jakiś inny został ciepło przyjęty. Ten nie został. Nie da się klarowniej tego napisać.

Tagi:

Awatar użytkownika

puszczyk
kosa
kosa

SEKS NA RZESZOWSZCZYŹNIE

Post#17 » 22 lis 2020, o 13:15

Ale tu puszczyk jest i ma prawo do opinii. 

wstawiasz i masz. 

I najbardziej biedaku się skupiłeś na mojej opinii, która ponoć kompletnie cię nie interesuje.

marjulann
szabla
szabla

SEKS NA RZESZOWSZCZYŹNIE

Post#18 » 22 lis 2020, o 13:46

WBX pisze:Dla wiadomości : werbeny, cam, marjulan; kusego: 

Przez długi czas na jednym z forów (tej witryny) zalegało opowiadanie pt. "Temat z rzeką w tle". 

Typowa "kobieca" telenowela: wielka miłość - zdrada i rozczarowanie przeradzające się (na krótko!!!) w nienawiść... 

Tę " złość" (nienawiść) główny bohater odreagował pisząc tekst obsceniczny. W opowiadaniu jednak zacytowałem niewielki fragment obscenu (tylko 20 wersów z ponad 200). 

Opowiadanie przyjęte zostało nad wyraz ciepło... Ale nie w tym rzecz! 

W komentarzach proszono mnie o zaprezentowanie pełnej wersji tekstu (czytelnicy nie dawali wiary, że istnieje dalsza część) .  

Spełniłem życzenie - z tym, że tekst powędrował nie do tych adresatów...  

(puszczyka opinia w ogóle mnie nie interesuje) 

Całość opowiadania można przeczytać w pozycji książkowej pt.: "Smak gwiazdek".

Jestem marjulann, więc proszę nie pisać z błędami mojego nicku.  

Jeżeli tekst miał swoich adresatów to trzeba było ich wyszczególnić, lub wysłać im treść w prywatnej wiadomości. Tekst był publiczny, więc skorzystałam z mojego prawa na tym forum, bo użytkownicy mogą komentować publikowane treści.  

Robię coś publicznie, każdy musi liczyć się z opinią/opiniami innych ludzi. 

Pozdrawiam marjulann

Trzecia godzina. Trzecia to zawsze za późno, albo za wcześnie, na to, co chce się zrobić. 

Jean - Paul Sartre

Awatar użytkownika

Autor tematu
WBX
scyzoryk
scyzoryk

Post#19 » 22 lis 2020, o 15:04

WBX pisze:tekst usunięty przez autora

Dodano po 2 minutach 29 sekundach: 

WBX pisze:tekst usunięty przez autora

Awatar użytkownika

interlokutorka
szabla
szabla

SEKS NA RZESZOWSZCZYŹNIE

Post#20 » 22 lis 2020, o 15:11

Szkoda, że skasowane. Poczytałabym sobie. 

Do autora: dla mnie takie kasowanie pokazuje, że ewidentnie brak Ci dystansu do swojej twórczości. Może warto się nad tym zastanowić?

Wróć do „Miniatury i drabble”